Nápis Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna Velké Heraltice
Kancelářská sponka

Ohlasy veřejnosti

Dětský den 24.5.2019

Dobrý den,

velmi ráda bych Vám všem jménem učitelek speciálních tříd poděkovala za pozvání na Pohádkový park. Všichni jsme si akci užili a moc se nám líbila její organizace, jednotlivé úkoly a atrakce pro děti. Rádi jsme se setkali s našimi bývalými žáky. Třešinkou na dortu byly krásné prostory parku i školy. Vaši pedagogové a žáci, kteří se na akci podíleli, si zaslouží velký dík a pochvalu.

Za speciální třídy Jana Knížová, ZŠ Bruntál, Rýmařovská 15

MIKASA z.s.

Moc jsme si to užili a doufáme, že tak milé návštěvě bylo u nás dobře.

Děkujeme za vše a přejeme hodně úspěchů a spoustu šikovných studentů.

Přejeme vám všem pohodový adventní čas, pěkné vánoční svátky a vše nej v noém roce.

S pozdravem, Kateřina Novosadová.

Dětský den

"Dne 25.5.2018 jsme opět zajišťovali klaunský program na vaší akci. Chtěli bychom poděkovat za vstřícné jednání a profesionální přístup ze strany personálu. Na vaší akci se nám velmi líbilo. Rádi se opět setkáváme s dětmi od vás a vracíme do krásného prostředí kde sídlíte"

Za klauny na volné noze

Vašut Jaroslav

Veletrh vzdělávání

"Milí účastníci veletrhu,

moc bych Vám chtěla poděkovat jménem redakce Opavského a hlučínského deníku, ale také jménem obchodního centra Breda&Weinstein za Vaši účast na včerejším Veletrhu Vzdělávání, který Deník spolu s Bredou pořádali".

"Velice si vážíme Vaší profesionální prezentace školy, Vašich oborů. U každého stánku byla velmi zajímavá nabídka, ukázka, která každého návštěvníka, jenž se u Vašeho stánku zastavil, určitě velice zaujala".

"Věřím, že z řad právě návštěvníků se našli budoucí studenti, žáci Vašich škol".

"Přeji Vám krásné podzimní, zatím stále poměrně slunečné dny a těším se na viděnou na dalším ročníku Veletrhu Vzdělávání, který bude pořádat v příštím roce již potřetí".

Ing. Veronika Konigová, inzertní poradkyně